Reference a zkušenosti

Co o nás říkají naši klienti?

S firmou Složil a Sanka spolupracujeme od druhého roku založení naší firmy. Je to více než rok, co nám konkrétně Radek Složil spravuje účetnictví a poskytuje poradenství v oblasti daňové optimalizace. O začátku byl přátelský a vlídný, naprosto samostatný a co nejvíce oceňujeme – “tyká” si s moderními technologiemi (cloud, datové schránky apod.), což je pro nás v dnešní uspěchané době velmi důležité. V účetních věcech je naprostým profesionálem a má neskutečný přehled. Díky jeho radám a postřehům se nám naši firmu podařilo nejen správně nastartovat, ale také nasměrovat tím správným směrem. Proto můžeme s klidným srdcem jeho služby doporučit (a už se tak i několikrát stalo).

Jiří Veselý
Majitel společnosti

Naše spolupráce je na startovní čáře. Profesionalita týmu pana Složila dovoluje tušit úspěch v cíli a cítit jistotu, že všechno půjde správným směrem. Přidanou hodnotou naší spolupráce je i široký záběr poradenství mimo smluvně nastavený standard.
Alexandra Višňovská

Finanční a kontrolní manažer

Výhodou je, když váš obchodní partner rozumí vašemu podnikání. A když jí rozumí i vaši účetní, jako Radek Složil, pak je to dvakrát taková výhra. Za řadu let svého podnikání jsem vystřídal několik účetních firem a zdá se, že jsem konečně trefil do černého.  Doporučuji…
Mgr. Michal Kubíček

Majitel spol. Abudancia s.r.o.

Vše, co potřebuji v oblasti účetnictví a daňového poradenství, dostávám od společnosti Složil a Sanka. Flexibilní přístup i na denní bázi, velmi příjemný osobní kontakt a spolupráce. Nic není problém, vždy se najde cesta k oboustranné spokojenosti. Spojení s profesionály se vyplácí.

Ing. Markéta Grošková

Výkonná ředitelka PNM International s.r.o.

Tvorba webových stránek: Webklient