Kdo jsme?

Jsme účetní firma, na kterou se můžete spolehnout

Samostatného účetního dělám už od roku 2006 a během následujících let mi rukama prošlo desítky menší, středních i velkých firem, o které jsem se staral na různých úrovních, a to od základního poradenství, přes kompletní vedení účetnictví po zajištění veškeré byrokracie, aby klient řešil pouze svůj byznys a my řešili vše ostatní.

V naší společnosti úzce spolupracujeme s našimi interními partnery, tj. daňovým poradci, právníky, auditory. Svým klientům tak můžeme nabídnout i mé zkušenosti z pozice finančního ředitele většího holdingu. Jelikož mě k práci motivuje profesionálně, kvalitně a odborně odvedená práce, vždy se snažím posouvat sebe i své klienty vpřed a vytvářet nové systémy, které jim zjednoduší život.

Jsme společně tak schopni řešit problematiku pro menší společnosti, ale i velké skupině firem.

Za svou prací si stojím a přebírám zodpovědnost, jelikož věřím svým schopnostem, které za léta praxe pomohly již mnoho podnikatelům a společnostem.

Chcete-li vědět, jak pracujeme, nebo jak vám můžu pomoct, neváhejte se se mnou spojit na telefonu +420 702 032 233 nebo emailu slozil@slozilsanka.cz.

V letošním roce jsme spojili síly s další poradenskou společností Sanka Systems, která se zaměřuje na oblasti právní a účetních služeb v IT technologiích. Díky tomu tak můžeme rozvíjet ještě více naši činnost, a to i s ohledem na tzv. moderní účetnictví. Pro naše klienty to znamená větší automatizaci, efektivitu a nové možnosti v řízení podnikových financí.

Radek Složil

zakladatel a spolumajitel společnosti

Náš tým

Ing. Jan Riedich – daňový poradce
Martina Doležalová
– účetní
Markéta Barochová – účetní
Jaroslava Moškořová – účetní
Lenka Šimaljáková – mzdová ucetni
Gabriela Fegerová – asistentka
Vlastimil Bijota – partner a společník
David Franek – partner a společník
JUDr. David Vostrejž – právník

Jak je to s pojištěním?

Jak je to s pojištěním?

Naše firma má sjednáno pojištění odpovědnosti do výše 5 milionu korun. Pojištění se mimo jiné vztahuje za újmu způsobenou v souvislosti s poskytováním našich služeb. V našem případě je pojistitelem společnost ČSOB Pojišťovna.

Tvorba webových stránek: Webklient